ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 711053
 بازدید امروز : 110
 کل بازدید : 2846408
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/0938
اخبار > کسب رتبه نخست توسط مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در بین مراکز رشد پارک های علم و فناوری در سطح استان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     کسب رتبه نخست توسط مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در بین مراکز رشد پارک های علم و فناوری در سطح استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در ارزیابی و پایش مراکز رشد در سال 1392 توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (عتف)، مرکز رشد دانشگاه سمنان رتبه نخست را در بین مراکز رشد پارک های علم و فناوری در سطح استان کسب نمود.

دکتر محمدصادق ولی پور مدیر مرکز رشد با اعلام این خبر گفت: این ارزیابی براساس معیارهای «تجاری سازی و توسعه فناوری های جدید»، «ایجاد و استقرار شرکت های فناور»، «بهره وری»، «ارائه خدمات»، «سازمان و مدیریت» و «فضا و امکانات» در مراکز رشد استان سمنان توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفته است. دکتر ولی پور ضمن تبریک کسب این افتخار به جامعه دانشگاهی دانشگاه سمنان بیان کرد: مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان از سال 1386 فعالیت خود را آغاز نموده و با بهره مندی از بسترهای دانشگاهی در توسعه فناوری و امکانات و زیرساخت های پارک علم و فناوری و دانشگاه سمنان تاکنون موفقیت های بسیاری کسب نموده و با توانسته در رده نخست مراکز رشد استان سمنان قرار گیرد.

ایشان کسب این افتخار را نتیجه حمایتهای بی دریغ هیات رئیسه دانشگاه، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه، مسئولان دانشگاه، کارکنان مرکز رشد و پارک علم و فناوری دانشگاه، تلاش ارزشمند واحدهای فناور، حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان و استان سمنان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان کرد. و افزود: ایجاد مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان با هدف گسترش اشتغال زایی بوده است و خوشبختانه تاکنون در زمینه حمایت از شرکت های دانش بنیان تلاش مؤثری را نموده و در سال آینده برنامه ها و حمایت های گسترده ای را در جهت اشتغال دانش بنیان برای جوانان، فارغ التحصیلان دانشگاهی خواهیم داشت.


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ ساعت :١٤:٢١     تعداد نمایش:520    کد خبر:٧٣٧


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved