ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 717579
 بازدید امروز : 32
 کل بازدید : 2864949
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0.0938
اخبار > بازدید استاندار و مسئولین اجرایی استان سمنان از شرکت صنعتی مهارت سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     بازدید استاندار و مسئولین اجرایی استان سمنان از شرکت صنعتی مهارت سمنان

به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز یکشنبه 7 خرداد ماه، اعضاي كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان شامل استاندار، فرماندار و برخي از مديران دستگاه هاي اجرايي از شركت صنعتي مهارت سمنان از شركت هاي دانش بنيان پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان بازديد كردند.

دكتر سيف اله سعدالدين رئيس پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان در اين بازديد گفت: شركت صنعتي مهارت سمنان واحد توليد 20 نوع قطعه يدكي متعلق به صنعت نساجي، فرش و پارچه است كه توانسته با اتكا به توانمندي دانش بنيان و اختراعات مختلف، نه تنها كشور را از بخش زيادي از واردات اين محصولات بي نياز كرده بلكه در صادرات به 4 كشور نيز موفقيت هايي كسب كرده است.

محمدرضا خباز، استاندار سمنان پس از اين بازديد با ابراز رضايت از توليد كليدي اين واحد صنعتي به رغم كوچك بودن ، تصريح كرد : در زمينه اختصاص فضاي كار مناسب تر، سرمايه در گردش و حمايت هاي صادراتي با اين واحد همكاري خواهد شد.

گفتني است واحد تحقيق و توسعه شركت مهارت سمنان از سال 1390 در پارك علم و فناوري دانشگاه سمنان مستقر و از سال 1394 دو محصول اين شركت از سوي كارگروه ارزيابي و تشخيص صلاحيت شركت‌ها و مؤسسات دانش بنيان و نظارت بر اجرا عنوان دانش بنيان را كسب نموده است.


       

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    دوشنبه ٨ خرداد ١٣٩٦ ساعت :٠٨:٠٩     تعداد نمایش:500    کد خبر:٧٥٧


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved