شرکت تعاونی صنعتی و معدنی و خدمات مهندسی معدن نگار نوین

شرکت تعاونی صنعتی و معدنی و خدمات مهندسی معدن نگار نوین

زمینه فعالیت: اکتشاف، حفاری، انفجار، استخراج، فرآوری مواد معدنی، خرید، حمل، آتشکاری و ساخت انبارک مواد ناریه در سراسر کشور با مجوز رسمی از مراجع ذیصلاح

مدیرعامل: سیدمهران سیف هاشمی

معرفی شرکت و محصولات:

شرکت معدن نگار نوین در سال ۱۳۷۷ توسط جمعی از اساتید دانشگاهی و متخصصین معدن تأسیس گردید. از بدو تأسیس در پروژه­های زمین­شناسی و معدنی فعالیت داشته است. در سال۱۳۸۲ و پس از اخذ مجوز لازم از معاونت اسلحه و مهمات، شروع به فعالیت در زمینه ارائه خدمات مواد ناریه (مهندسی انفجار) نموده و تاکنون در بیش از ۴۰۰ پروژه در سطح کشور اقدام به عملیات حفاری، آتشکاری، استخراج مواد معدنی، حفر تونل و ترانشه نموده است. به دلیل برخوردار بودن از اعضاء هیأت علمی دانشگاه­های معتبر کشور در بدنه سهامداری خود، در ارتقاء سطح همکاری دانشگاه و صنعت و تعریف و اجرای پروژه­های تحقیقاتی گام­های مؤثری برداشته، بطوریکه ضمن ارائه خدمات مشاوره به شرکت­ها و سازمان­ها، زمینه انجام تعدادی پایان­نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری فراهم گردیده است.

این شرکت از ابتدای دی ماه سال ۱۳۹۵ با راه­اندازی آزمایشگاهی در استان سمنان، ارائه خدمات مهندسی در زمینه آنالیز نمونه­های سنگ، خاک و آب را آغاز نموده و در این راستا، تنها نماینده رسمی شرکت تحقیقات مواد معدنی کانساران بینالود در استان سمنان می­باشد. همچنین در ارائه خدمات مکانیک سنگی و ژئوتکنیک تفاهم­نامه همکاری با دانشگاه­های بزرگ کشور را دارد.

این شرکت دارنده پروانه بهره­برداری معدن آهک تپال نوین واقع در شمال غرب شهرستان شاهرود می­باشد. در همین راستا و با بکارگیری دانش تخصصی مجموعه، مطالعه و بررسی امکان تولید PCC (کربنات کلسیم ترسیبی) به منظور استفاده در صنایع کاغذسازی و سایر صنایع از قبیل رنگ و پلاستیک، چرم، دارویی، آرایشی، غذایی، پاک­کننده­ها، شیشه و سرامیک و غیره انجام شده و در آینده­ای نزدیک، گام­های عملی در زمینه فرآوری سنگ آهک و تولید PCC توسط شرکت برداشته خواهد شد.

آدرس سایت: http://www.madan-negar.com

پست الکترونیک: info@madan-negar.com

آدرس شرکت: 1- سمنان- بلوار ۱۷ شهريور- جنب ساختمان سرپرستي بانك ملي- طبقه فوقاني فروشگاه ايساكو

2- سمنان- میدان استاندارد- بلوار جوان- پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان- مرکز فناوری شهید دکتر شهریاری

تلفن: ۳۳۳۳۶۸۵۴-۰۲۳ و ۳۳۳۴۴۲۸۲-۰۲۳ و 33605025-023

.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved