ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1293774
 بازدید امروز : 956
 کل بازدید : 4613466
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/3594
اخبار > بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، دکتر رحیمی شعرباف معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، روز جمعه دهم بهمن ماه، از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کرد.

دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در ابتدا گزارش جامعی از فعالیت های پارک علم و فناوری ارائه نمود و گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به دنبال ایجاد نظام کامل نوآوری از دانشگاه تا بازارهای ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان زایشی در دانشگاه و دانشگاه کارآفرین است؛ و در این راستا گام های بلندی برداشته شده است که نتیجه آن را در شرکت های دانش بنیان موفق این پارک علم و فناوری می توان دید.

دکتر حقیقی تأکید کرد، خوشبختانه در چند سال اخیر برنامه ریزی هایی در جهت تقویت ارتباط بین پارک دانشگاه سمنان و مراکز صنعتی استان بوده و پارک دانشگاه سمنان آمادگی کامل را دارد در این زمینه اقدامات بیشتری انجام دهد.

دکتر رحیمی و هیأت همراه ایشان در سفر یک‌روزه خود به سمنان، از مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه و شرکت های فناور بازدید داشتند؛ ایشان در جریان بازدید از شرکت های فناور اظهار داشتند: خوشبختانه ظرفیت‌ها و زیر ساخت‌های بسیار خوبی در پارک دانشگاه سمنان ایجاد شده که می تواند بسیاری از معضلات و مشکلات حوزه صنعت استان را حل کند؛ و برای ادامه مسیر فناوران و نخبگان، باید از تمامی ظرفیت ها و امکانات موجود در استان در راستای حمایت و بالا بردن بهره وری شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استفاده شود.

دکتر رحیمی همچنین افزود: سیاست کلی وزارت علوم، حمایت از شرکت های فناور و بخصوص شرکت های دانش بنیان می باشد و در این راستا کلیه مطالبات و قوانین حمایتی برای شرکت هایی که در این راستا فعالیت مستمر و پایدار دارند، مورد حمایت وزارت علوم می باشد.

 

 

 

 

 

       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    شنبه ١١ بهمن ١٣٩٩ ساعت :٠٩:٤٦     تعداد نمایش:389    کد خبر:١٠٩٨


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved