ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1286207
 بازدید امروز : 103
 کل بازدید : 4592042
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2500
اخبار > رویداد استارتاپی ایده باران با هدف تقویت روحیه ایده پردازی در حوزه دانش بنیان برگزار گردید.


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

     رویداد استارتاپی ایده باران با هدف تقویت روحیه ایده پردازی در حوزه دانش بنیان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه 13 اسفند ماه، رویداد استارتاپی ایده باران، با همکاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه و بنیاد شهید شهرستان سمنان، با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شهید پازوکی پارک علم و فناوری برگزار گردید.

دکتر عبدالمحمد کاشیان، مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: رویداد ایده باران با هدف ایجاد خودباوری و نوآوری و تقویت روحیه ایده پردازی در کسب و کار در بین جوانان و فراهم نمودن زمینه کسب و کار در حوزه های دانش بنیان برگزار شد.

در ابتدای برنامه، دکتر سیدرضی نبوی، رئیس بنیاد شهید شهرستان سمنان درخصوص ضرورت کارآفرینی و رفع مشکل اشتغال جوانان بویژه فرزندان خانواده های شهدا و ایثارگران سخنرانی کردند؛ سپس دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری به معرفی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و خدمات و حمایت های این پارک از نوآوران و فناوران پرداختند.

دکتر کاشیان در ادامه گفت: با توجه به تأثیر منفی که شیوع ویروس کرونا بر فعالیت های اقتصادی به خصوص کسب و کارهای نوپا داشته است، برگزاری این رویداد با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی و استقبال فرزندان خانواده های شهدا و ایثارگران، گام مهمی برای به فعلیت در آوردن ظرفیت های منطقه ای برداشته است.

وی در ادامه گفت: به صاحبان ایده های برتر این رویداد جوایزی اهدا می گردد و پذیرش آنها در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان نیز تسهیل خواهد شد.

در پایان رویداد، تعدادی از افراد درباره ایده های خود به گفتگو پرداختند، و این استارتاپ فرصتی ویژه برای تیم سازی و بهره مندی از مشاوره خبرگان در اختیار آنها قرار داد.

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ ساعت :١٠:٣٩     تعداد نمایش:304    کد خبر:١١٠٩


.Copyright © 2017 Semnan University Science & Technology Park.  All rights reserved