اختتامیه رویداد استارتاپی بیاتک برگزار شد.

مراسم اختتامیه رویداد استارتاپی بیاتک، با حضور مسئولین استانی برگزار و از برگزیدگان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه 1 دی ماه، مراسم اختتامیه رویداد استارتاپی بیاتک با حضور مسئولین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، استانداری سمنان و برخی از مدیران و مسئولین استان سمنان در سالن شهید پازوکی پارک علم و فناوری برگزار گردید و از برگزیدگان این رویداد تقدیر شد.

در این برنامه، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ضمن معرفی پارک علم و فناوری، به اهداف و مأموریت های این نهاد حمایتی اشاره نمود و گفت: حمایت و پشتیبانی از افراد بومی با استعداد و با انگیزه، موجب ایجاد اشتغال دانش بنیان و تقویت ظرفیت های منطقه ای موجود خواهد شد.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، درخصوص برگزاری رویداد گفت: رویداد استارتاپی «بیاتک» با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی استان سمنان، از اواخر مهر ماه امسال به صورت مجازی شروع به فراخوانی طرح ها کرد که نتیجه آن راه یابی ۱۲2 ایده به دبیرخانه این رویداد استارتاپی بود؛ با بررسی و ارزیابی های صورت گرفته، 66 ایده به مرحله بعد راه یافت؛ در داوری و ارزیابی نهایی طرح ها، 6 ایده برگزیده شدند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: برگزیدگان رویداد بیاتک، آقایان علی رمضانی، محمد آزادی، محمدصالح ایزدی ثابت و خانم ها نجمه زارع، فرانک سبحانیان و پویا متحدین می باشند، که در پایان مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

دکتر محمدیان با اشاره به همکاری دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان، هسته علمی طلوع و آکادمی تندا با پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در برگزاری رویداد، گفت: از بین 6 طرح برگزیده، 3 طرح مربوط به بانوان می باشد که از سوی دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان حمایت و مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی افزود: از میان طرح های راه یافته به مرحله نهایی، با نظر اعضای کمیته پذیرش و ارزیابی پارک علم و فناوری، 8 ایده در مرکز رشد و 26 ایده در مرکز نوآوری پذیرش شدند و مورد حمایت پارک علم و فناوری قرار می گیرند.

گفتنی است، به منظور رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی، و عدم مراجعه حضوری برای شرکت در این مراسم، رویداد بیاتک، به صورت زنده در صفحه اینستاگرام پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان نیز پخش شد.

تصاویر

 - - - - - - - - - - - - - - -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *