انعقاد قرارداد همکاری‌های فناورانه با شرکت سیمان سنگسر

قرارداد همکاری مشترک فناورانه بین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت سیمان سنگسر امضا شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز پنجشنبه 17 شهریور ماه، هم‌زمان با برگزاری نشست تخصصی رویداد تانا، قراردادی در جهت توسعه همکاری‌های مشترک فناورانه با شرکت صنعتی سیمان سنگسر در قالب واحد فناور همبسته منعقد گردید.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، با اعلام این خبر گفت: این همکاری با هدف توسعه کسب و کارهای نوآورانه و تقویت زیست‌بوم فناوری استان شکل گرفت.

وی افزود: مشارکت در برگزاری کنفرانس‌ها و رویدادهای ملی تخصصی معدنی، ارائه نیازهای فناورانه از سوی شرکت صنعتی، بهره‌مندی واحدهای فناور پارک از تجربه واحد صنعتی در تجاری‌سازی، بازارسازی و بازاریابی، حمایت مشترک پارک و شرکت از تجاری سازی ایده های نوآورانه در زمینه تخصصی شرکت و تقویت حضور شرکت در مجموعه وابسته به پارک علم و فناوری جهت تجاری سازی ایده ها، از اهمّ مفاد این قرارداد همکاری می‌باشد.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: هم‌افزایی شرکت‌های صنعتی بزرگ استان با پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، می‌تواند موجبات ایجاد و توسعه تولیدات دانش بنیان و اشتغال پایدار گردد.

در پایان برنامه، از هیئت‌مدیره شرکت نیاکان و سیمان سنگسر برای تعامل سازنده با شرکت‌های فناور پارک دانشگاه سمنان با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تشکر گردید.

تصاویر

 -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *