انعقاد چهار تفاهم‌نامه همکاری در راستای اجرای طرح دستیار فناوری

در راستای اجرای «طرح دستیار فناوری»، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با چهار دانشگاه بزرگ استان تفاهم‌نامه همکاری منعقد نمود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در راستای اجرای طرح دستیار فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با چهار دانشگاه بزرگ استان، تفاهم‌نامه همکاری منعقد نمود.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: دانشگاه سمنان، دانشگاه پیام‌نور استان، دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، دانشگاه هایی هستند که به منظور اجرای هر چه بهتر طرح دستیار فناوری، با پارک علم و فناوری دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضا نمودند.

دکتر محمدیان در توضیح این طرح گفت: «طرح دستیار فناوری»، با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک علم و فناوری در هر استان برنامه‌ریزی شده است. این طرح بر اساس هدایت هدفمند آموزش ‌های دانشجویان در راستای کسب تجربه عملی و جهت شکل‌گیری دانشگاه جامعه محور و کارآفرین و با هدف تربیت نیروی متخصص برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: این طرح علاوه بر ایجاد درآمد برای دانشجویان و کاربردی کردن پایان‌نامه‌های دانشجویی می‌تواند منجر به آشنایی بیشتر فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها با فضای پارک‌ها، مراکز رشد و واحدهای فناور شود و ایجاد خوداشتغالی و راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان در این دانشجویان افزایش خواهد یافت.

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *