اولین رویداد همرسانی کشاورزان و دامداران با شرکت‌های دانش بنیان در شهرستان مهدیشهر برگزار شد.

اولین رویداد همرسانی کشاورزان و دامداران با شرکت‌های دانش بنیان در شهرستان مهدیشهر برگزار شد.

رویداد همرسانی کشاورزان و دامداران با شرکت‌های دانش بنیان، مورد استقبال کشاورزان و دامداران شهرستان مهدیشهر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه ۲۱ دی ماه، اولین رویداد همرسانی کشاورزان و دامداران با شرکت‌های دانش بنیان در شهرستان مهدیشهر و در محل دانشگاه پیام نور مهدیشهر برگزار گردید.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: رویداد همرسانی با هدف رفع نیازها و چالش‌های پیش روی کشاورزان و دامداران برگزار شد و با وجود برودت هوا، مورد استقبال کشاورزان و دامداران شهرستان مهدیشهر قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اهمیت رویداد و توجه ویژه مسئولین شهرستان مهدیشهر به فناوری‌های نوین، فرماندار شهرستان مهدیشهر و مسئولین دانشگاه پیام نور نیز در این رویداد حضور یافتند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: در این برنامه فناوران به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود پرداختند و فعالان حوزه کشاورزی و دام و طیور نیازها و مسائل خود را بیان نمودند؛ شرکت‌کنندگان در رویداد همرسانی براساس نوع فعالیت خود به گروه‌های کشاورزی، دامداری، طیور و شیلات تقسیم شدند و مذاکرات به‌صورت گروه‌های چند نفره شکل گرفت تا ارتباطات و تفاهمات سریع‌تر حاصل شود.

همچنین دکتر محمدیان درباره مذاکرات صورت‌گرفته در رویداد همرسانی گفت: پانزده نیاز و چالش مطرح گردید و مذاکرات اولیه صورت گرفت، با ادامه ارتباطات، انشاالله شاهد رفع موضوعات مطرح ‌شده خواهیم بود.

دکتر محمدیان در پایان به همکاری شایسته سازمان علمی و پژوهشی سپاه استان و شهرستان سمنان و مهدی‌شهر در برگزاری رویداد همرسانی اشاره نمود و گفت: از نتایج این همکاری و همبستگی علاوه ‌بر معرفی توانمندی‌های فناوران و بهره‌مندی از تولیدات و تخصص آن‌ها، تقویت شرکت‌های فناور و دانش بنیان و ایجاد فرهنگ استفاده از تولیدات و خدمات داخلی می‌باشد.

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *