بازدید بازرس کل استان سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

در راستای پیگیری مشکلات شرکت های فناور و دانش بنیان، بازرس کل استان سمنان و هیأت همراه از شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز سه شنبه 24 آبان ماه، در راستای پیگیری مشکلات شرکت های فناور و دانش بنیان، حجت الاسلام رشیدزاده، بازرس کل استان سمنان و هیأت همراه ایشان از شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه بازدید کردند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: در این بازدید که با همراهی رئیس و معاونین پارک علم و فناوری دانشگاه انجام شد، از سه شرکت فناور فعال در حوزه های IT، برق و الکترونیک و معدنی، بازدید و از نزدیک در جریان دستاوردها، فعالیت ها و موانع و مشکلات پیش روی آنها قرار گرفتند.

دکتر علی حقیقی اصل، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با تأکید بر اهمیت رفع مشکلات شرکت های فناور و دانش بنیان گفت: تسهیل کسب و کارهای دانش بنیان، تسهیل صدور مجوزها و استفاده از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی استان، برخی از درخواست شرکت های فناور و دانش بنیان است که با وجود همه شرایط سخت ایستاده‌اند و امیدوارانه کار می‌کنند.

حجت الاسلام رشیدزاده یکی از رویکرد‌های سازمان بازرسی را نظارت‌های مؤثر در جهت رفع موانع دستگاه‌های اجرایی برای توسعه کسب و کار های دانش بنیان عنوان کرد و گفت: ما در کنار شرکت‌های دانش بنیان هستیم؛  انشالله بتوانیم بخشی از دغدغه این شرکت‌ها را برطرف کنیم.

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *