بازدید جمعی از رؤسای دستگاههای اجرایی استان سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

بازدید جمعی از رؤسای دستگاههای اجرایی استان سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

در راستای حمایت از فعالیت های شرکت های دانش بنیان، بازرس کل استان سمنان، رئیس کل دادگستری استان، دادستان سمنان، به همراه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک و رئیس انجمن مدیران صنایع از مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز شنبه 4 تیرماه، همزمان با هفته قوه قضائیه، بازرس کل استان سمنان، رئیس کل دادگستری استان، دادستان سمنان، به همراه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک، رئیس انجمن مدیران صنایع و جمعی از مدیران این دستگاههای اجرایی، از مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کردند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: این بازدید با هدف، رفع مشکلات فناوران صورت گرفت و با همراهی رئیس، معاونین و مدیران پارک علم و فناوری دانشگاه انجام شد.

وی افزود: در سالی که مقام معظم رهبری به نام «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» نامگذاری نمودند، همه مسئولین استان سمنان، توجه ویژه ای به شرکت های فناور و دانش بنیان دارند و رفع موانع پیش روی شرکت های دانش بنیان را اولویت کار خود قرار داده اند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: در این بازدید، از سه شرکت فناور فعال در حوزه های ICT، نانو فناوری و صنعت ساختمان، بازدید و از نزدیک در جریان دستاوردهای جدید، فعالیت ها و موانع و مشکلات پیش روی آنها قرار گرفتند.

دکتر محمدیان درخصوص بازدیدهای اخیر صورت گرفته، اظهار داشت: در این بازدیدها، پارک علم و فناوری دانشگاه براساس رسالت خود، شرایطی را فراهم نموده است تا سازمان ها و ارگان های استان سمنان، بدون واسطه با شرکت های فناور و دانش بنیان ارتباط برقرار نمایند، تا ضمن آشنایی با فناوری های موجود در استان سمنان، برای توسعه علوم و فناوری های نوین گامی بردارند و در این موضوع مهم کشور سهیم باشند.

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *