بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از نمایشگاه دستاوردهای تعدادی از شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

بازدید رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از نمایشگاه دستاوردهای تعدادی از شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

در نخستین روز از هفته بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای تعدادی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید داشتند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز شنبه 29 آبان ماه نخستین روز از هفته بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، از نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای تعدادی از شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید داشتند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه با همکاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه و سازمان علمی و پژوهشی سپاه پاسداران استان سمنان در رزمایش اقتدار جهادگران بسیج برگزار گردید؛ و هدف از برگزاری آن  به نمایش گذاشتن بخشی از دستاوردهای فناورانه شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه بوده است.

در این بازدید، سردار سلیمانی از کلیه دستاوردهای شرکت ها بازدید نمودند و پای صحبت فناوران نشستند و با پتانسیل های فناوری ها آشنا شدند؛ و بر استفاده و بهره مندی از پتانسیل های علمی و فناوری استان در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تأکید نمودند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: پس از بازدید، فناوران با معاون علمی و پژوهشی سپاه استان سمنان نشست مشترکی با موضوع بهره مندی از ظرفیت های فناوران استان و هم افزایی با اقشار فعال و تاثیرگذار در عرصه علم و پژوهش داشتند.

ایشان ابراز امیدواری کردند، این هم افزایی می تواند نیازها و مشکلات استان سمنان در عرصه علم و فناوری را مرتفع کند.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  - سردار غلامرضا سلیمانی,  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *