بازدید مسئولین شهرداری سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

مسئولین شهرداری سمنان با هدف آشنایی با ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه 18 خرداد ماه، تعدادی از مدیران و مسئولین شهرداری سمنان با هدف آشنایی با ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید نمودند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با گسترش تعامل و هم‌افزایی با دستگاه‌های اجرایی مختلف استان و بخش خصوصی در جهت تحقق اهداف فناورانه گام برمی‌دارد؛ و بازدیدها بخشی از فعالیت های پارک برای به فعل در آوردن ظرفیت های منطقه ای و حرکت در مسیر تجاری سازی است.

در ادامه بازدید، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه، به بیان مزیت های بهره مندی از محصولات شرکت های توانمند مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه پرداخت و گفت: توسعه بدون توجه به اقتصاد دانش محور پایدار نبوده و شرکت‌های دانش‌بنیان که بر پایه پژوهش و دانش شکل گرفته‌اند، زیربنای توسعه اشتغال و اقتصاد هستند و ارتباط تنگاتنگ آن‌ها با بخش‌های مختلف از جمله مدیریت شهری می‌تواند راهگشای حل بسیاری از معضلات شهری باشد.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *