بازدید معاون اقتصادی استاندار و فرماندار سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

با هدف رفع موانع پیش روی شرکت های فناور صورت گرفت؛

بازدید معاون اقتصادی استاندار و فرماندار سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و فرماندار سمنان از شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه 15 تیر ماه، مهندس محمد صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و دکتر محمد بهرامی فرماندار سمنان، با هدف رفع موانع پیش روی فناوران از شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید نمودند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: در این بازدید از چندین شرکت فناور و دانش بنیان بازدید انجام شد و ضمن آشنایی با محصولات فناوران، در جریان مشکلات آنها قرار گرفتند.

وی بر ضرورت کمک به شرکت‌های دانش بنیان برای تجاری‌سازی فعالیت‌هایشان تأکید کرد و گفت: باید شرکت‌هایی که به مرحله تجاری‌سازی نرسیده‌اند را با پرداخت تسهیلات و رفع موانع بازار حمایت کنیم تا فکر و خلاقیت آنها به مرحله عرضه به بازار و تجاری سازی برسد و این امر با کمک و حمایت مسئولین استانی محقق خواهد شد.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: خوشبختانه مسئولین دلسوز استان سمنان بسیار مشتاقانه پیگیر رفع مشکلات پیش روی فناوران هستند و امیدواریم تلاش های آنها نتایج خوبی در پی داشته باشد و موجبات رونق اقتصادی در استان و کشور عزیزمان گردد.

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *