بازدید معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم و مسئولین استان سمنان از نمایشگاه SEMI.TEX

در دومین روز از نمایشگاه SEMI.TEX، دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، به همراه مسئولین استانی و دانشگاهیان از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در دومین روز نمایشگاه SEMI.TEX دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشاور ایشان دکتر مصطفی صفدریT به‌همراه نماینده محترم مردم شریف سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، استاندار سمنان، فرماندار و سایر مؤثرین استان و دانشگاه، از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه بازدید نمودند.

پس‌از بازدید از نمایشگاه، در نشستی با حضور مسئولین و فناوران، رئیس دانشگاه و پارک علم و فناوری دانشگاه به گزارش مختصری از فعالیت‌های علمی، فناوری و پژوهشی دانشگاه و پارک پرداختند و از دکتر خیرالدین به‌عنوان یکی از حامیان تأسیس پارک دانشگاه سمنان در سال ۱۳۸۷ تشکر نمودند، سپس درخواست‌ها و مشکلات فناوران را مطرح کردند.

در ادامه دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، از برگزارکنندگان این رویداد بزرگ تقدیر نمود و گفت: برگزاری نمایشگاه SEMI.TEX را در تقویم فناوری کشور قرار خواهیم داد تا هرساله شاهد شکوفایی فناوری‌های سمنان باشیم.

دکتر خیرالدین در ادامه گفت: پارک یک شهرک صنعتی فناوری است و باید به شرکت‌های فناور فضایی مناسبی واگذار کرد تا خروجی مناسبی از فعالیت فناورانه خود داشته باشند؛ ایشان مهم‌ترین خروجی حمایت از شرکت‌های فناور را ایجاد اشتغال پایدار و دانش بنیان و فروش دانستند.

در ادامه استاندار سمنان گفت: با توجه به این‌که یکی از مؤلفه‌های تأثیرگذار در توسعه بخش‌های مختلف توجه به شرکت‌های دانش بنیان است، ما خود را مکلف به رفع دغدغه‌های شرکت‌های دانش بنیان می‌دانیم.

در پایان نشست، دکتر گلرو، نماینده محترم مردم شریف سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی نیز به اقدامات مهم انجام‌شده در حوزه فناوری اشاره نمود.

تصاویر

 -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *