بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

دکتر سیدمحسن دهنوی عضو محترم هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان به همراه دکتر عباس گلرو نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه، از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت های فناور بازدید داشتند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز دوشنبه 29 آذر ماه، دکتر سیدمحسن دهنوی عضو محترم هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان به همراه دکتر عباس گلرو نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه، از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت های فناور بازدید داشتند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در این برنامه گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی پارک ارائه نمود و اعطای تسهیلات به شرکت های فناور، تکمیل پروژه های عمرانی پارک و افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان را از جمله برنامه های اصلی پارک در سال جاری برشمرد و با اشاره به افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان، خواستار حمایت نمایندگان مجلس و  تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرائی با مجموعه پارک علم و فناوری و شرکت‌های فناور شد.

در ادامه برنامه که رئیس دانشگاه سمنان، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه و برخی از مسئولین استان سمنان نیز حضور داشتند، از برخی از شرکت های فناور، بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با توانمندی ها و محصولات فناوران آشنا شدند.

در پایان، نشست صمیمانه فعالان حوزه فناوری و دانش بنیان با حضور دکتر گلرو و دکتر دهنوی برگزار گردید که به بحث و تبادل نظر درباره مسائل مرتبط با پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت‌های دانش بنیان و فناور پرداختند.

 

تصاویر

 - - - - - - - - - - - -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *