بازدید نماینده مردم از مرکز نوآوری شهرستان مهدیشهر

دکتر عباس گلرو نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، بهمراه دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان، معاونین و مدیران پارک علم و فناوری و برخی از مدیران شهرستان مهدیشهر، از مرکز نوآوری شهرستان مهدیشهر بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز پنج شنبه 26 خرداد ماه، دکتر عباس گلرو نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، بهمراه دکتر مسعود نصیری رئیس دانشگاه سمنان، معاونین و مدیران پارک علم و فناوری و برخی از مدیران شهرستان مهدیشهر، از مرکز نوآوری شهرستان مهدیشهر بازدید نمودند.

در این بازدید، مهندس داود معروفی، معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و رئیس مرکز نوآوری شهرستان مهدیشهر، اهداف و فعالیت های این مرکز را شرح داد و زمینه های اجرای برنامه های دانش بنیانی در حوزه علم و فناوری و جذب و استقرار شرکتهای دانش بنیان در این مرکز، نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید، دکتر گلرو با اشاره به شعار سال و تحقق منویات مقام معظم رهبری گفت: به کمک پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان تلاش خواهیم کرد در مسیر ارتقا فضای دانش بنیان در شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه گام برداریم.

گفتنی است، ایجاد مرکز نوآوری شهرستان مهدیشهر در پی سفر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فروردین ماه 1400 مورد موافقت قرار گرفته است و اکنون با پیش بینی فضاهای اختصاصی، اشتراکی، آموزشی و رفاهی برای تیم ها و واحدهای فناور، در جهت خدمات رسانی به صاحبان ایده و نوآوران شهرستان مهدیشهر آماده می گردد.

تصاویر

 -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *