بازدید وزیر علوم از غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار

بازدید وزیر علوم از غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار

دکتر زلفی گل، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولین وزارت عتف از غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و محصولات شرکت های فناور در بیست و دومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار بازدید داشتند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، دکتر زلفی گل، وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولین وزارت عتف از غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و محصولات شرکت های فناور در بیست و دومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار بازدید داشتند.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، با اعلام این خبر گفت: بیست و دومین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار از 23 تا 26 آذر ماه، به صورت حضوری و مجازی برگزار گردید و 54 محصول شرکت های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه در نمایشگاه مجازی به نمایش گذاشته شد و 5 شرکت فناور با حضور در نمایشگاه محصولات فناورانه و توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: در سومین روز از نمایشگاه، دکتر زلفی گل وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری از غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه و محصولات شرکت های فناور بازدید نمودند، در این بازدید دکتر علی خیر الدین معاون فناوری و نوآوری، دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی و فناوری و دکتر عبد الساده نیسی مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری، وزیر علوم را همراهی کردند و محصولات شرکت های فناور مورد توجه ایشان قرار گرفت.

وی افزود: شرکت هوشمند آرمان هماره با محصولات نوتوپیا، اولین نوشت افزار هوشمند ایرانی و جلوا، شرکت کشت و صنعت وشتا کشت با گل شیشه های کشت بافت، شرکت پویا نمایی صنعت پارسه با سامانه شبیه ساز سه بعدی، هسته فناور پیشتازان عمران با وصله مکانیکی تک ضربه ای میلگرد و شرکت زیست فناوری دانژه با کشت بافت تاغ، عناب و ارس در این نمایشگاه شرکت داشتند.

تصاویر

 -  -  -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *