تجلیل از بانوان فناور و تأثیرگذار پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

از سه بانوی فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در اولین کنگره بانوان تأثیرگذار در استان سمنان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، از سه بانوی فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در اولین کنگره بانوان تأثیرگذار در استان سمنان تقدیر شد.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: اولین کنگره‌ بانوان تأثیرگذار استان سمنان به ‌منظور توجه به جایگاه بانوان در خانواده و جامعه برگزار و براساس شاخص‌های مختلف علمی، اجتماعی، هنری و فناوری، بانوان تأثیرگذار در استان سمنان شناسایی شدند و از ۲۰ بانوی منتخب در این مراسم تجلیل شد.

دکتر محمدیان ضمن تبریک به بانوان فناور و تأثیرگذار پارک، از برگزیدگان پارک علم و فناوری در این مراسم نام برد و گفت: خانم مهندس زهره گیلوری مدیرعامل شرکت پارس آزمای جامع کومش، خانم دکتر مریم دارایی مدیرعامل شرکت دانش بنیان نانو ترکیب سمن دارا و خانم زیبا اسلامی مدیرعامل شرکت ادیم کارا آترین، جزء فناوران فعال و پویای پارک علم و فناوری هستند.

معاون فناوری پارک در ادامه گفت: بیش‌ از سی درصد از فناوران این پارک علم و فناوری را بانوان تشکیل می‌دهند که همگی جزء فناوران پیشرو و پرافتخار پارک هستند که تلاش آنها جای تقدیر و تجلیل دارد.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *