حضور شرکت دانش بنیان بهساز در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اربیل عراق

شرکت دانش بنیان توسعه فناوری های سبز بهساز در بین 24 شرکت ایرانی، در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اربیل عراق حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، شرکت دانش بنیان توسعه فناوری های سبز بهساز در بین 24 شرکت ایرانی، در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اربیل عراق حضور یافت.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: شرکت توسعه فناوری های سبز بهساز، از شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان می باشد که از سال 1388 وارد مرکز رشد گردید و با ایده محوری «ساخت کولر تبخیری دو مرحله ای» فعالیت خود را آغاز نمود. اکنون با بهره مندی از تخصص خود، کسب تجربه و حمایت های پارک علم و فناوری دانشگاه، موفقیت های بسیاری کسب نموده که مسیر ایده تا تجاری سازی محصول را در سطح بین المللی برای خود هموار کرده است.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: شرکت بهساز با محصول دانش بنیان خود با عنوان «هواساز دو مرحله ای اکسترا»، که دارای سیستم سرمایش دومرحله ای و توان ایجاد اختلاف دمایی بیش از ۲۰ درجه در ورودی و خروجی می باشد، بالاترین راندمان در میان انواع سیستم های سرمایش را دارد و می تواند بدون استفاده از کمپرسور یا چیلر، خنکی در حد یک چیلر را ایجاد نماید. همچنین در زمستان، هوای گرم و یکنواختی بوسیله کویل گرم تأمین می کند. با استفاده از موتور دور متغییر BLDC و اینورتر، نیز باعث صرفه جویی قابل ملاحظه در مصرف آب و انرژی می گردد.

گفتنی است، این نمایشگاه روز 16 شهریور ماه 1400 با حضور وزیر راه، وزیر مسکن و عمران اقلیم کردستان و جمعی از نمایندگان دستگاه‌های دولتی این منطقه و پیمانکاران بزرگ صنعت ساختمان و شرکت‌کنندگان افتتاح شد. در این نمایشگاه 24 شرکت ایرانی حضور داشتند که از این تعداد 15 شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری در پاویون صندوق  نوآوری حضور داشتند. شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور یافتند، در حوزه‌‌های مختلف صنعت ساختمان، از جمله ساخت و تجهیز هوشمندسازی ساختمان، آسانسور، لوله و اتصالات، سرمایش و گرمایش، مصالح نوین ساختمانی و ایجاد زیرساخت‌های شهری فعال هستند.

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *