رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان, عضو هیأت علمی نمونه کشوری شد.

بر اساس ارزیابی های انجام شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه و عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان به عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، آیین نکوداشت اعضای هیأت علمی نمونه کشوری روز دوشنبه 13 تیرماه با حضور رئیس جمهور محترم و وزرای محترم علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد و از منتخبین تقدیر گردید.

بر اساس ارزیابی های انجام شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه و عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان به عنوان عضو هیأت علمی نمونه کشوری انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

گفتنی است، وزارت علوم اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های کشور را بر اساس فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناوری، اجرایی و فرهنگی اجتماعی مورد ارزیابی قرار داده است و 36 عضو هیأت علمی از دانشگاههای مختلف کشور توانستند امتیازات لازم را بر اساس معیارهای مشخص شده بدست آورند.

یاد آور می شود؛ دکتر علی حقیقی اصل از اساتید برجسته دانشگاه سمنان و یکی از چهره های‌ ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش می باشند که سوابق علمی، پژوهشی و اجرایی بسیاری در کارنامه خود دارند.

پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، انتخاب شایسته ایشان را به عنوان «عضو هیأت علمی نمونه کشوری» به جامعه دانشگاهیان دانشگاه سمنان و فناوران تبریک عرض می نماید و موفقیت های روز افزون را برای ایشان از درگاه ایزد منان خواستار است.

 

تصاویر

 -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *