رتبه اول پروژه برگزیده پژوهشی وزارت نیرو از آنِ شرکت فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان شد.

رتبه اول پروژه برگزیده پژوهشی وزارت نیرو از آن شرکت فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان شد.

طرح مشترک تیم تحقیقاتی دکتر سیف اله سعدالدین، عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان و شرکت مهندسین مشاور سیماب سمنان، از شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، از سوی وزارت نیرو به عنوان رتبه اول پروژه برگزیده پژوهشی وزارت نیرو در سال 1400 انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، طرح مشترک تیم تحقیقاتی دکتر سیف اله سعدالدین، عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان و شرکت مهندسین مشاور سیماب سمنان، از شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، از سوی وزارت نیرو به عنوان رتبه اول پروژه برگزیده پژوهشی وزارت نیرو  در سال 1400 انتخاب شد.

عنوان پروژه، «تحلیل، محاسبه تئوری و اندازه گیری مصرف آب و پارامترهای مؤثر سرمایش تبخیری و مقایسه کولرهای آبی معمولی با سایبان و بدنه پلیمری» می باشد که از سوی وزیر محترم نیرو مورد تقدیر قرار گرفت.

 

در متن این تقدیرنامه آمده است:

پیشرفت و اعتلای صنعت آب و برق و دستیابی به اهداف و برنامه‌های علمی و پژوهشی وزارت نیرو، مرهون مساعی متخصصین و پژوهشگران پرتلاش این صنعت است.

از آنجا که بنا به ارزیابی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سال 1400 پروژه «تحلیل، محاسبه تئوری و اندازه گیری مصرف آب و پارامترهای مؤثر سرمایش تبخیری و مقایسه کولرهای آبی معمولی با سایبان و بدنه پلیمری» به عنوان رتبه اول پروژه برگزیده پژوهشی انتخاب گردیده است، لذا بدین وسیله از تلاش‌ها و زحمات جنابعالی در انجام این پروژه قدردانی به عمل می‌آید.

 

امید است که با ارتباط بیش از پیش دانشگاه و صنعت و به کمک این فناوری، بتوانیم بیشترین راندمان و کمترین مصرف آب و انرژی را در استفاده از کولرهای آبی با سایه بان و بدنه پلیمری داشته باشیم.

پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان این موفقیت را به تیم تحقیقاتی دانشگاهیان و فناوران تبریک می‌گوید.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *