شرکت فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان کارت بازرگانی گرفت.

 کارت بازرگانی شرکت فناور پردیس نگین سمنان

شرکت فناور پردیس نگین سمنان از شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان موفق به اخذ کارت بازرگانی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، شرکت فناور پردیس نگین سمنان از شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان موفق به اخذ کارت بازرگانی شد.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند گفت: شرکت فناور پردیس نگین سمنان به مدیرعاملی دکتر ابراهیم نجفی کانی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز دانشگاه سمنان، از سال ۱۳۸۹ با ایده محوری «افزودنی های پیشرفته گچ، گچ آلفا و صنعتی» وارد مجموعه پارک علم و فناوری دانشگاه شد و در این سال‌ها با حمایت‌های پارک علم و فناوری و تلاش‌های بی‌وقفه تیم کاری خود موفقیت‌های بسیاری را کسب نموده ‌است که از جمله این موفقیت‌ها می‌توان به تنوع بالای محصولات تولیدی، ثبت چندین اختراع در زمینه‌ کاری خود، کسب عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ... اشاره نمود.

دکتر نجفی درخصوص اخذ این مجوز گفت: کارت بازرگانی مجوزی است از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی صادر می شود و دارنده آن می‌تواند اقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات نماید و این موضوع برای توسعه کسب و کارهای دانش بنیان در سطح بین‌المللی، بسیار حائز اهمیت است.

دکتر نجفی در ادامه گفت: اعتبار کارت بازرگانی 5 ساله است و شرایط اخذ این کارت پیچیدگی هایی دارد که می‌توان با تسهیل آن‌ها برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور، به تجارت بین‌الملل رونق بخشید و بدین ترتیب از فعالان اقتصادی نیز حمایت نمود.

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *