فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نمایشگاه عصر امید حضور یافتند.

حضور فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نمایشگاه رویداد ملی عصر امید، منجر به انعقاد قرارداد و تفاهم نامه گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، حضور فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در نمایشگاه رویداد ملی عصر امید، منجر به انعقاد قرارداد و تفاهم نامه برای تجاری سازی و فروش محصولات گردید.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه رویداد ملی عصر امید روز یکشنبه 8 خرداد ماه همزمان با چهلمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد؛ و شرکت های فناور «هوشمند آرمان هماره»، «کو به کو فناوران هوشمند» و «مبتکران صنعت رویش یار» برای تجاری سازی محصولات دانش بنیان خود حضور یافتند.

وی افزود: شرکت هوشمند آرمان هماره، با محصولات کارستان، نماگو و نوتوپیا، شرکت کو به کو فناوران هوشمند، با محصولات میکرو استریوسکوپ سه بعدی و اپلیکیشن سرویسکو؟، و شرکت مبتکران صنعت رویش یار با دستگاه برداشت میکرو جلبک اسپیرولینا در نمایشگاه حضور یافتند و توانمندی های خود را برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشتند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: از نتایج ارزشمند این نمایشگاه، می توان به انعقاد قرارداد و تفاهم نامه برای فروش محصولات شرکت هوشمند آرمان هماره اشاره کرد؛ همچنین از محصول جدید این شرکت تحت عنوان «کارستان» رونمایی شد.

در ادامه دکتر محمدیان درخصوص حمایت های پارک اظهار نمود: پارک علم و فناوری دانشگاه بخشی از هزینه های مربوط به شرکت در نمایشگاه های تخصصی ملی و بین المللی را تأمین می کند، تا ضمن تقویت شرکت های فناور و دانش بنیان، حرکت در مسیر تجاری سازی محصولات برای فناوران تسهیل گردد.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *