فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان مایه افتخار استان سمنان شدند.

در آیین تجلیل از برگزیدگان استانی جشنواره امتنان، از دو فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در آیین تجلیل از برگزیدگان استانی جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور که روز شنبه دهم اردیبهشت ماه برگزار شد، از فناوران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان آقای مهندس مسعود بوند و خانم دکتر مریم دارایی، تنها منتخبین استان سمنان از پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان که به مرحله کشوری راه یافتند، تقدیر و تجلیل شد.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی معاون فناوری پارک علم و فناوری با اعلام این خبر گفت: آقای مهندس بوند و خانم دکتر دارایی مایه افتخار پارک علم و فناوری دانشگاه و استان سمنان هستند و باید فضایی فراهم گردد تا فناوران به راحتی بتوانند با بهره مندی بیش از پیش از چتر حمایتی و زیرساخت های موجود استان و کشور، فعالیت‌های خود را توسعه دهند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: در مرحله کشوری جشنواره امتنان، آقای مهندس بوند موفق به کسب عنوان کارگر نمونه ملی 1400 شدند؛ کسب این موفقیت سومین بار است که برای فناوران این پارک علم و فناوری محقق شده است، در سال 1394 شهید محمد پازوکی طرودی، در سال 1396 مهندس مسعود بوند و سال 1400 نیز مجدداً مهندس مسعود بوند، عنوان کارگر نمونه ملی را کسب نمودند.

وی افزود: فناوران برگزیده، آقای مهندس بوند و خانم دکتر دارایی، از فارغ‌التحصیلان دانشگاه سمنان می باشند که با ورود به مرکز رشد و پارک علم و فناوری و حرکت پرشتاب در مسیر تجاری‌سازی ایده‌های خود، به معنای واقعی شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال‌آفرین» را عملیاتی نموده‌اند.

دکتر محمدیان در ادامه ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند گفت: با اعتماد به نیرو و فکر جوانان، کارهای بزرگی می‌توان انجام داد، از اینرو باید نسبت به تقویت روحیه نوآوری و شکوفایی خلاقیت آنها گام های مهم و اساسی برداشت.

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *