مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه آغاز به کار نمود

مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه آغاز به کار نمود

با انعقاد تفاهم نامه ای میان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و دانشکده دامپزشکی، مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی و علوم جانوری آغاز به کار نمود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز سه شنبه 16 اسفند ماه، با انعقاد تفاهم نامه ای میان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و دانشکده دامپزشکی، مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی و علوم جانوری آغاز به کار نمود.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: تفاهم نامه راه اندازی و راهبری مرکز نوآوری دانشکده دامپزشکی و علوم جانوری، به امضای دکتر علی حقیقی اصل، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه و رئیس دانشکده دامپزشکی، آقای دکتر محمدحسن یوسفی رسید.

وی افزود: ارتقاء سطح همکاری های متقابل پارک علم و فناوری و دانشکده دامپزشکی، بهره گیری از توانایی و امکانات تخصصی طرفین برای ارائه حمایت های مالی و معنوی برای راه اندازی و راهبری مرکز نوآوری و هدایت ایده های نوآوران از موضوعات این تفاهم نامه می باشد.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: تیم های نوآور از اعضای هیأت علمی، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه می توانند با مراجعه به مراکز نوآوری راه اندازی شده در دانشکده ها، از حمایت های پارک علم و فناوری و دانشکده ها بهره مند گردند و ایده های خود را در محیط های امن تری پیاده نمایند.

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *