نشست معرفی واحدهای فناور برگزار شد.

نشست معرفی واحدهای فناور، با معرفی خدمات «هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی قومس» برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه 14 مهر ماه، نشست معرفی واحدهای فناور، با معرفی خدمات «هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی قومس» برگزار گردید.

در این برنامه دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، ضمن خوش آمد گویی به فناوران، گفت: با توجه به شرایط موجود، اکثر برنامه ها به صورت مجازی برگزار می گردد و این موضوع نباید تعامل و هم افزایی فناوران را کمرنگ کند. نشست های معرفی واحدهای فناور با هدف آشنایی فناوران با خدمات یکدیگر و ایجاد هم افزایی میان فناوران برگزار می گردد.

در ادامه دکتر علی ضیغمی، مسئول هسته فناور بازاریابی، تبلیغات و ترجمه عربی قومس، به معرفی شرکت پرداختند و خدمات بازاریابی محصولات فناوران به زبان عربی به کشورهای هدف، عراق، سوریه، عمان، لبنان و امارت را به صورت کامل شرح دادند.

سپس همکار ایشان، دکتر کشاورزی، به اولویت بندی خدمات اشاره کردند و گفتند: اولویت اول، ارائه خدمات به شرکتهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و پس از آن سایر شرکت های استان سمنان و در مراحل بعدی شرکت های دانش بنیان کشور و کلیه محصولات ایرانی خواهد بود.

در این برنامه، درباره جزئیات خدمات، پرسش هایی مطرح شد و مسئولین هسته فناور پاسخ گفتند.

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *