همکاری های پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گسترش می یابد.

همکاری های پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گسترش می یابد.

پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و معاونت جهاد علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برای احداث و راه اندازی مرکز فناوری شهید پازوکی تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، به منظور ارتقاء سطح همکاری های متقابل پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سپاه استان و در جهت حمایت از فعالان عرصه علم و فناوری، تفاهم نامه ای به امضای دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و سرگرد پاسدار مصطفی خانی مسئول معاونت جهاد علمی، پژوهشی و فناوری سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان رسید.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: این تفاهم نامه برای احداث و راه اندازی مرکز رشد مشترک با عنوان «مرکز فناوری شهید پازوکی» منعقد گردید و پس از این تفاهم، همکاری های مشترک طرفین در قالب موضوع تفاهم نامه از فعالان عرصه علم و فناوری توسعه خواهد یافت.

در نشست مربوط به این تفاهم نامه، دکتر حقیقی اصل به دغدغه های موجود برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها اشاره نمود و گفت: پتانسیل جوانان این مرز و بوم در مسیر علمی و فناوری بسیار زیاد است و با حمایت از این سرمایه های گرانقدر، به مسیر صحیح در زندگی اجتماعی و شغلی هدایت می شوند.  

سرگرد پاسدار مصطفی خانی نیز به ظرفیت های موجود در سپاه اشاره نمود و گفت: سپاه از همه ظرفیت های خود برای حمایت از ایده پردازان استفاده می کند تا فناوران و جوانان کشور عزیزمان به خودباوری برسند و رافع نیازها و مسائل استان و کشور باشند.

در این نشست، مسئولین پارک علم و فناوری دانشگاه و سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان درخصوص چگونگی حمایت از فناوران و صاحبان ایده صحبت هایی ارائه نمودند و تفاهم نامه به امضا طرفین رسید.

 

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *