پنجمین رویداد هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری برگزار شد

در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها (تانا)، پنجمین رویداد هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز شنبه 13 اسفند ماه، پنجمین رویداد هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری در راستای توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها (تانا)، در مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: رویداد هم‌رسانی برای همفکری و هم‌اندیشی بین مجموعه‌های صاحب مسأله و دانش بنیان برگزار می‌گردد تا بتوان با ایجاد ارتباط عرضه و تقاضا میان فناوران و صنعتگران تعامل خوبی برقرار کرد.

وی افزود: در این رویداد مدیران پنج شرکت صنعتی بزرگ سمنان حضور یافتند و به معرفی شرکت و چالش‌های موجود پرداختند و با شرکت‌های فناور به گفتگو پرداختند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: گردهمایی نقش‌آفرینان اصلی اکوسیستم نوآوری استان در کنار هم، موجب افزایش قدرت رقابت‌پذیری و افزایش سهم نخبگان و فناوران در این اکوسیستم خواهد شد و فناوران می توانند از فرصت ایجاد شده بهترین بهره را ببرند.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -  -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *