کسب مقام در مسابقات جهانی رباتیک Technixian توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

کسب مقام در مسابقات جهانی رباتیک Technixian توسط شرکت فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

شرکت فناور دامینه پژوهشگران جوان، موفق به کسب مقام دوم مشارکت تیمی و مقام سوم خلاقیت در مسابقات جهانی رباتیک Technixian در کشور هند شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، شرکت فناور دامینه پژوهشگران جوان، موفق به کسب مقام دوم مشارکت تیمی و مقام سوم خلاقیت در مسابقات جهانی رباتیک Technixian در کشور هند شد.

 دکتر حمیدرضا محمدیان سمنانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، ضمن تبریک برای کسب این موفقیت گفت: شرکت دامینه پژوهشگران جوان، هم‌زمان با طراحی و تولید ربات‌های آموزشی، اقدام به آموزش‌های لازم برای ساخت ربات نموده‌ و با تشکیل تیم‌هایی از دانش‌آموزان علاقه‌مند به آموزش ساخت ربات می‌پردازد و دانش‌آموزان منتخب را برای شرکت در مسابقات رباتیک هدایت‌گری می‌کند.

دکتر محمدیان در ادامه گفت: این شرکت با عنوان «گروه آموزشی سیگما» در مسابقات شرکت نموده و موفق به کسب مقام‌های بسیار ارزشمندی برای کشور عزیزمان ایران شده است.

وی افزود: شرکت دامینه پژوهشگران جوان به مدیریت آقای مهندس نادر نوبخت در سال 1397 در پارک علم و فناوری استقرار یافت و مورد حمایت های مادی و معنوی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان قرار گرفت و با تلاش و پشتکار تیم خود، موفقیت های بسیاری در برگزاری مسابقات رباتیک دانش‌آموزی و نمایش توانمندی نوجوانان کشورمان داشت.

ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای ایشان امیدواریم با حضور فناوران در عرصه های ملی و بین‌المللی شاهد پویایی بیش‌از پیش جوانان این مرزوبوم باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر

 -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *