شرکت مهندسی دانش بنیان پویان صنعت قومس
سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک
مدیر عامل :
مهندس عباسعلی جهانشاهی
سال تاسیس :
1387
مقطع :
پسارشد
مکان استقرار :
مرکز فناوری شهید مهندس احمدی روشن

شرکت مهندسی دانش بنیان پویان صنعت قومس در سال 1387 با هدف طراحی و تولید انواع سامانه ها و تجهیزات اندازه گیری، پایش و کنترل پارامترهای سنجشی از راه دور و از طریق زیر ساخت ارتباطی اینترنت و تلفن همراه، با عناوین تجاری مختلف از جمله: سرمو، ترموگراف هوشمند آنلاین، ریموت کنترل شبکه ای و موارد مشابه با حضور جمعی از متخصصین و مخترعین توانمند ایرانی، تاسیس و راه اندازی گردید.در حال حاضر این شرکت، با تولید 12 نوع محصول صنعتی و نوآورانه، به عنوان اولین و تنها تولید کننده این گونه تجهیزات در کشور، مشغول می باشد.

 

عناوین محصولات: ترموگراف هوشمند آنلاین- دستگاه کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور (سرمو)- سیستم کنترل و مانیتورینگ دما و صدا - سیستمهای مانیتورینگ و هشداردهنده پارامترهای سنجشی از راه دور

 

کاربرد محصولات: سردخانه های نگهداری واکسن، مواد داروئی و فرآورده های خونی. سردخانه های نگهداری میوه و مواد غذایی. سردخانه های نگهداری مواد شیمیایی و فرآورده های آزمایشگاهی. یخچال ها وفریزرهای صنعتی و خانگی. آزمایشگاهها و انبارهای کارخانجات تولیدی. اتاق های مجهز به تجهیزات رایانه های (اتاق سرور). گلخانه و سالن های پرورش طیور. ایستگاههای هواشناسی. کلیه محیطها و تجهیزاتی که نظارت و کنترل دما، رطوبت ، گاز آمونیاک، جریان برق و... در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

سایر توانمندی ها: طراحی و تولید انواع سیستم های الکترونیکی و مکاترونیکی مبتنی بر اندازه گیری، کنترل و پایش از راه دور

تصاویر مرتبط
کاتالوگ
شماره تماس :
02333325010
رایانامه :
pooyanco.231@gmail.com
وبسایت :
http://www.pooyan-co.ir
آدرس :
سمنان- میدان استاندارد- بلوار جوان- پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان- مرکز فناوری شهید مهندس احمدی روشن