امضای قرارداد همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شتاب دهنده TRIGATE

با هدف توانمندسازی واحدهای فناور، قرارداد همکاری میان پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت اندیشمندان نوآور سرزمین پاسارگاد (TRIGATE) منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، روز چهارشنبه 9 آذر ماه، با هدف توانمندسازی واحدهای فناور، قرارداد همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و شرکت اندیشمندان نوآور سرزمین پاسارگاد (TRIGATE) منعقد و به امضای دکتر علی حقیقی اصل، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و مهندس سیدحمیدرضا علوی مدیرعامل شرکت شتابدهنده رسید.

این تفاهم نامه یکساله می باشد و ارائه خدمات شتاب دهی توسط تریگیت به هسته های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از موضوعات این تفاهم نامه می باشد و در پی انعقاد این تفاهم نامه، شرکت شتاب دهنده TRIGATE، کلیه خدمات و حمایت های خود را به صورت آنلاین و در ازای دریافت بخشی از سهام شرکت، در اختیار شرکت های فناور علاقمند قرار می دهد.

گفتنی است، شرکت های شتاب دهنده نقش مهمی در سرعت بخشیدن به راه اندازی کسب و کار ها و برقراری ارتباط با سرمایه گذاران دارند و این موضوع برای کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان حائز اهمیت است.

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *