انعقاد چندین قرارداد فروش محصولات فناورانه در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

انعقاد چندین قرارداد فروش محصولات فناورانه در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

قراردادهای فروش محصولات شرکت‌های فناور در قالب قراردادهای هم‌رسانی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، در حاشیه برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فناورانه زیست‌بوم فناوری و نوآوری سمنان و با حضور دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشاور ایشان دکتر مصطفی صفدری، همچنین دکتر عباس گلرو نماینده مردم شریف سمنان، مهدی‌شهر و سرخه، چهار قرارداد فروش محصولات شرکت‌های فناور به امضا رسید.

مهندس داود معروفی، معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: قراردادهای منعقده نتایج حاصل از رویدادهای هم‌رسانی کشاورزی و تانا (توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها) می‌باشند که میان شرکت‌های فناور و بخش خصوصی و با حضور خانواده بزرگ فناوری و نوآوری به امضا رسید.

وی افزود: مبالغ مجموع قراردادهای منعقده ۱۹ میلیارد تومان می‌باشد و در حوزه‌های مختلف کشاورزی، دام، آب و فاضلاب و واقعیت مجازی می‌باشد.

مهندس معروفی در ادامه گفت: رویداد هم‌رسانی و تانا، با هدف تقویت اکوسیستم نوآوری در استان‌ها از طریق به‌هم رسانی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های علمی و فناورانه به نیازهای موجود در استان‌ها عملیاتی شده ‌است و با تلاش‌های صورت‌گرفته چندین قرارداد از نتایج حاصل از این رویدادها می‌باشد که چهار قرارداد از بین آن‌ها به‌صورت نمادین در این برنامه به امضا رسید.

تصاویر

 -  -  -  -  -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *