همکاری مشترک پارک دانشگاه سمنان و پارک فاوا در پذیرش و حمایت از شرکت های فعال در حوزه ICT

همکاری مشترک پارک دانشگاه سمنان و پارک فاوا در پذیرش و حمایت از شرکت های فعال در حوزه ICT

پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با همکاری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، شرکت های فعال در حوزه ICT را با اعطای اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول پذیرش می کند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با همکاری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، شرکت های فعال در حوزه ICT را با اعطای اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول پذیرش می کند.

دکتر علی حقیقی اصل، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، با اعلام این خبر گفت: این فراخوان در دو استان سمنان و زنجان با همکاری پارک های علم و فناوری زنجان و دانشگاه سمنان در حال اجرا می باشد و هدف از اعطای این گرنت رشد، حمایت از کسب و کارهای دانش محور و شرکت های فعال در حوزه ICT در این دو استان می باشد.

وی افزود: شرایط و ضوابط پرداخت این اعتبار تحقیقاتی در شبکه تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات) آمده است و واجدان شرایط و علاقمندان تا 31 خرداد ماه فرصت دارند تا با مراجعه به آدرس های موجود در فراخوان، فرم های مربوطه را تکمیل و ثبت نام نمایند.

دکتر حقیقی اصل در ادامه گفت: اعطای اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول، استقرار در پارک دانشگاه سمنان، بهره گیری از خدمات تخصصی و تجاری سازی پارک و بهره مندی از امتیازهای قانونی استقرار در پارک، از دیگر امتیازات و حمایت های شرکت در این فراخوان می باشد.

فرم ثبت نام: https://sustp.semnan.ac.ir/ictpark

کسب اطلاعات بیشتر: http://ict-park.ir/fa/page/135

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *