فراخوان تکمیل اطلاعات کالا و خدمات جهت درج در اطلس فناوری

فناور گرامی

 

با سلام و درود

 

با توجه به درجه اعتبار و اهمیت «اطلس فناوری کشور» به عنوان مرجع و سند رسمی معرفی محصولات فناور شرکت‌های مستقر در پار‌ک‌های علم و فناوری سراسر کشور، و همچنین معرفی محصولات واحدهای فناور در «نمایشگاه مجازی فناوری‌های پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان»، لطفاً فایل پیوست (در قسمت پایین صفحه) با عنوان "فرم خام شناسنامه کالا-خدمت" را دریافت و پس از تکمیل، حداکثر تا تاریخ 10 آذر ماه 1400 به شکل فایل Word برای آقای مهندس کامیاب ارسال نمایید.

 

توضیحات تکمیلی:

«کتاب اطلس فناوری» تنها یک کتابچه تبلیغاتی نیست، بلکه یک گزارش علمی از محصولات ارائه شده توسط شرکت‌های فناور پارک های علم و فناوری سراسر کشور است. این گزارش، شامل کلیه مستندات مربوط به معرفی محصولات و خدمات شرکت‌های مستقر یا عضو پارک ها، از قبیل معرفی محصول و خدمات، حوزه فناوری مربوطه، مشخصات فنی، مشتریان اصلی و عمق فناوری آن‌ها است.

محتوای این اطلس قابل استناد بوده و اطلاعات آن علاوه بر ارزش تبلیغاتی، در برنامه‌ریزی برای دریافت حمایت مالی در جهت بالا بردن کیفیت و افزایش رقابت فنی، می­‌تواند مورد استفاده سازمان‌هایی مانند صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و دیگر سازمان‌های حامی محصولات ساخت داخل کشور قرار گیرد.

 

نکات مهم:

ـ چنانچه شرکت دارای بیش از یک محصول (کالا/ خدمت) می‌باشد، می‌بایست برای هر محصول یک فرم مجزا تکمیل گردد.  

ـ فرم ذیل صرفاً در مورد محصولاتی تکمیل گردد که در سال 1399 فروش داشته اند.

- برای تشخیص حوزه کالا می توانید از ویرایش هشتم فهرست کالاها و خدمات دانش بنیان استفاده کنید.

- برای تعیین شیوه دستیابی کالا/خدمت، می توانید از فایل راهنمای پیوست با همین عنوان استفاده کنید.

 

نحوه تکمیل کاربرگ شناسنامه کالا/ خدمت را در فیلم زیر ببینید.